Finansowanie Klientów Indywidualnych

business-meeting (1)

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące świadczonych usług – skontaktuj się ze mną. Konsultacje są bezpłatne!

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania.

Klient indywidualny

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy – planujesz zakup telewizora, bo stary traci kolory? Musisz zrobić remont pokoju córki, która właśnie idzie do szkoły? Chrześniakowi obiecałaś rower? Marzy Ci się urlop na Malediwach? Chcesz kupić nową kanapę do pokoju? Wiesz, że dasz radę spłacać raty, ale nie masz pojęcia czym jest RRSO, czy możesz spłacić kredyt przed terminem, kiedy przysługuje Ci zwrot prowizji i kosztów polisy ubezpieczeniowej… Z chęcią odpowiem na te pytania i sprawdzę w którym banku zapłacisz najmniej za pożyczone pieniądze.

Formularz oceny wstępnej

Mój autorski program oceni gdzie jest sens składać wniosek i poprowadzę proces kredytowy tylko tam, gdzie Twoja szansa na pozytywną decyzję kredytową jest największa. 

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny – raty posiadanych kredytów zaczynają Cię przytłaczać? Zaczynasz gubić się, kiedy, w którym banku i jaką kwotę raty powinieneś zapłacić? Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale nie masz już szans na kolejny kredyt?

Konsolidacja kredytów przeprowadzona wspólnie ze mną spowoduje, że zastąpisz kilka rat w jedną, uzyskasz niższe oprocentowanie i wydłużysz okres finansowania dzięki czemu bez trudu odzyskasz stabilność finansową i pozbędziesz się stresu, że za chwilę wpadniesz w spiralę zadłużenia i stracisz wszystko na co pracowałeś całe życie. Nie zwlekaj z decyzją i skonsoliduj kredyty zanim banki wpiszą Cię do baz niesolidnych klientów.   

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny – powiększyła Ci się rodzina i potrzebne większe mieszkanie? Masz dosyć tupania sąsiadów nad głową i wiercenia za ścianą? Chcesz wybudować dom na obrzeżach miasta? Syn poszedł na studia w innym mieście i chcesz mu kupić kawalerkę? Brakuje Ci pieniędzy na remont M3 odziedziczonego po babci? Nie wiesz, czy wystarczy Ci oszczędności na wkład własny? Czy forma zatrudnienia pozwala na wzięcie kredytu? Czy nie jesteś za młoda? Czy kupić mieszkanie nowe czy na rynku wtórnym?

Przeanalizuję Twoje możliwości i oczekiwania i złożymy wnioski tylko do tych banków, które odpowiadają na Twoje potrzeby. Przeprowadzę Ci przez cały proces kredytowy i na bieżąco będę informował o postępach prac analityka finansowego, rzeczoznawcy majątkowego i pozostałych osób zaangażowanych w udzielenie kredytu dla Ciebie.   

Pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa – potrzebujesz pożyczyć niewielką kwotę na wczoraj, a wszyscy znajomi wyjechali na urlop? Pojawiła się promocja na buty o których zawsze marzyłaś, a do wypłaty premii kwartalnej jeszcze dwa tygodnie? Nie masz czasu by czekać na decyzję banku, a pieniędzy potrzebujesz na dwa-trzy dni?

Pomogę Ci wybrać taką ofertę, która nie zrujnuje Cię finansowo, a pieniądze dostaniesz w parę chwil bez wychodzenia z domu, bez zaświadczeń od pracodawcy i dodatkowo dopilnuję, byś spłacał terminowo i nie został z tym długiem na stałe.

Prywatne pożyczki hipoteczne

Prywatne pożyczki hipoteczne – jesteś właścicielem nieruchomości i potrzebujesz sporej gotówki maksymalnie na rok? Spodziewasz się dużej sumy pieniędzy, ale zanim wpłynie musisz poczynić spore wydatki?

Wyliczę jaką maksymalnie kwotę pożyczki możesz uzyskać na dowolny cel, wspólnie zastanowimy się, czy lepiej spłacać pożyczkę w ratach, czy jednorazowo na koniec okresu finansowania. Przeanalizuję zapisy umowy pożyczkowej by zagwarantować Ci bezpieczeństwo i uczciwość.

Jaki rodzaj kredytu jest najodpowiedniejszy dla Ciebie?
Czy tylko kredyt pomoże Ci sfinansować działalność gospodarczą?
Czy w każdym banku jest tak samo?

Zostaw swojego maila, a skontaktuję się z Tobą. Konsultacje telefoniczne są bezpłatne!