Kim jestem?

Zdobywam najkorzystniejsze finansowania dla firm

Doradzam przedsiębiorcom nawet w najtrudniejszych przypadkach, ponieważ z instytucjami finansowymi współpracuję już od wielu lat. Nie jestem związany z konkretnymi bankami czy firmami leasingowymi. Przeszukuję rynek, aby przedstawić Ci najlepszą ofertę.

Współpraca ze mną pozwoli Ci oszczędzić czas, bo porównam oferty i dopasuję finansowanie do Twoich potrzeb, przygotuję kompletną dokumentację, którą złoże w Twoim imieniu do podjęcia decyzji o udzieleniu finansowania, będę pilotować Twoją sprawę od początku do końca, będę kontaktować się w Twoim imieniu z instytucjami finansowymi.

Współpraca ze mną pozwoli oszczędzić Ci pieniądze, bo w czasie, gdy ja będę zajmował się pożyczką – Ty możesz zarabiać pieniądze na tym, na czym się znasz i w branży, która jest Twoją domeną, zakup wydajnej maszyna, to ograniczenie Twoich kosztów związanych z zatrudnieniem kolejnej osoby i płaceniem wynagrodzenia, a budowa własnej hali, to oszczędność na opłatach za najem.

Co mnie wyróżnia?

Jestem Doradcą a nie Pośrednikiem kredytowym, którego praca ogranicza się do przedstawienia oferty różnych banków. Moim zadaniem jest udzielanie porad w kwestiach związanych z finansowaniem przedsiębiorstw i przedsiębiorców oraz doprowadzenie do uzyskania finansowania w kształcie, który jest najbardziej korzystny z punktu widzenia Klienta. 

W trakcie mojej aktywności zawodowej wypracowałem schemat postępowania, który charakteryzuje się ponad 90% skutecznością działań.

Dla mnie jako właściciela firmy ważny jest każdy klient. Prowadząc proces doradczy znajduję najlepsze rozwiązanie w konkretnych sytuacjach. Przychodząc do mnie, masz pewność, że dobiorę odpowiadające Ci propozycje finansowania.

Udzielę Ci niezbędnych informacji, dotyczących formalności i warunków zaciągnięcia optymalnej formy finansowania Twoich potrzeb.

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Zadowolonych klientów
0
Pozyskanych kredytów
0 %
Pozytywnych opinii

O mnie

Nazywam się Radosław Michaś i jestem niezależnym ekspertem specjalizującym się w finansowaniu przedsiębiorstw. Zapraszam Cię do współpracy. Osobiście poprowadzę Twoją sprawę – zaczynając od analizy sytuacji i potrzeb, omówienia możliwości, aż po przygotowanie wniosków i załączników oraz negocjowanie w Twoim imieniu warunków umowy zaproponowanych przez instytucje finansowe. Cały czas pozostanę z Tobą w kontakcie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że cały proces przebiega bezbłędnie, a Ty otrzymasz finansowanie szyte na miarę, na preferencyjnych warunkach.

Jakość świadczonych usług jest dla mnie priorytetem, dlatego moje działania prowadzę osobiście

Jeśli szukasz finansowania na rozwój firmy, zgłoś się do mnie. Specjalizuję się w pozyskiwaniu nisko oprocentowanych pożyczek europejskich, kredytów, leasingów i faktoringu.

Dla moich klientów prowadzę także sprawy finansowania osób fizycznych (np. na budowę domu czy zakup sprzętu domowego)

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące świadczonych usług – skontaktuj się ze mną. Konsultacje są bezpłatne!

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania.